Szukaj
  • Kinga Plisko

KURS REKRUTACYJNY


Kurs rekrutacyjny rozpocznie się 21.10. Zajęcia (2 soboty) odbywać się będą w Domu Polskim Fornebu. Część zajęć poprowadzi szef kursu

(i firmy) Krister Lundbo, Norweg, który mówi również po polsku. W programie przewidziana jest również 1 godz. indywidualnych konsultacji zawodowych. Cena kursu: 960kr - płatne przelewem lub osobiście podczas 1. spotkania. Firma wystawia faktury i certyfikaty. Zapisy oraz wiecej informacji: Krister Lundbo (+47) 473 80 780, Kinga Plisko (+47) 944 32 721. Jeśli nie odbierzemy telefonu natychmiast - oddzwonimy do Państwa! Do zobaczenia na kursie!

Kurs rekrutacyjny przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą zwiększyć swoje szanse na znalezienie lub zmianę pracy. Szkolenia prowadzone będą metodami interaktywnymi. Symulacje, case study, testy, warsztaty aktywizujące, dyskusje, wykłady i gry mają na celu nabycie specjalistycznej wiedzy na temat najnowszych trendów z zakresu budowania wizerunku własnego, ocenę predyspozycji zawodowych oraz odkrycie własnego potencjału i nowych możliwości. Na kursie tworzone są profesjonalne aplikacje i prezentacje multimedialne każdego z uczestników, a także szkolenie z zakresu wyszukiwania bezpośredniego ofert pracy na norweskim rynku. Kursy organizuje profesjonalna norweska firma z siedzibą w centrum Oslo, która po ukończeniu wystawia uczestnikom certyfikaty. Niektóre prowadzone będą w języku polskim. W sprawie terminów, wolnych miejsc oraz ceny kursu – proszę o kontakt.

Dla najlepszego uczestnika danego kursu firma konsultingowa zobowiązuje się w przeciągu dwóch miesięcy znaleźć pracę.

Kinga Plisko

#artykuł

12 wyświetlenia

"The secret of change is to focus all of your energy,

not on fighting the old, but building the new." Socrates

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Twitter Icon

© 2017 Norway24.pl

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now